Montáž zabezpečovacích systémov

Po obhliadke objektu vám navrhneme optimálne riešenie technického zabezpečenia. Obdržíte niekoľko variant, z ktorých si vyberiete podľa svojich individuálnych predstáv.

Z technických zariadení používame osvedčené výrobky firiem JABLOTRON, SATEL a PARADOX. Ponúkané zariadenia sú homologizované podľa platných noriem a legislatívy.

Chcem vedieť viac >>>

Montáž kamerových systémov

Ponúkame komplexné riešenia v montáži kamerových systémov - analógové kamerové systémy, IP kamery. Vonkajšie aj vnútorné riešenia. 

Z technických zariadení používame osvedčené výrobky firiem HIKVISION a DAHUA. Ponúkané zariadenia sú homologizované podľa platných noriem a legislatívy.

Chcem vedieť viac >>>

Pripojenie na PCO - Pult centralizovanej ochrany

Ponúkame pripojenie akéhokoľvek zabezpečovacieho systému - alarmu, či už ide o byt, rodinný dom, väčšiu alebo menšiu firmu.

Pripojením na objektu na Pult centralizovanej ochrany je možné úplne alebo čiastočne nahradiť fyzickú ochranu. Návratnosť investícií do nevyhnutného technického zabezpečenia je do niekoľkých mesiacov.

Chcem vedieť viac >>>

Strážna služba

Strážnu službu poskytujeme na základe pridelenej licencie SBS. Máme dlhoročné skúsenosti s fyzickým strážením rôznych tipov objektov, pre právnické aj súkromné osoby. 

 

Pri strážnej službe, ako jedna z málo spoločností na trhu, využívame systém na kontrolu obchôdzkovej činnosti zn. ActiveGuard. Systém umožňuje cez GSM prenášať informácie o vykonávaných obchôdzkach zo stráženého objektu do monitorovacieho centra v reálnom čase. V praxi to znamená, že pracovník dispečingu môže okamžite vyhodnocovať výkon strážnej služby. Vy ako klient máte istotu, že sa aktívne stráži váš objekt a my máme istotu že naši zamestnanci v pravidelných intervaloch vykonávajú kontrolné obchôdzky.

Chcem vedieť viac >>>

Inštalácia Autoalarmov a monitoring vozidiel

Ponúkame inštaláciu najmodernejšieho autoalarmu CA-2103 Athos od spoločnosti Jablotron.

Systém CA-2103 Athos v sebe združuje autoalarm aj lokalizačnú jednotku zároveň. To znamená, že je vaše vozidlo chránené a zároveň presne viete kde a v akom stave sa nachádza.

Môžete si vybrať čiastočné alebo úplné stráženie. Ovládaný môže byť ovládačmi Jablotron, originálnym ovládačom od vozidla alebo oboma súčasne.

Chcem vedieť viac >>>

Kde nás nájdete : 

PROFI SECURITY s.r.o.

Drevárska 23, 90201 Pezinok

Kontaktujte nás : 

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa, telefónne číslo) sú u nás v bezpečí. PROFI SECURITY s.r.o. ich bude, na základe vášho súhlasu, spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačidla "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre kontaktovanie, zaslanie cenovej ponuky alebo odpoveď na vašu otázku. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.