O nás 

Už viac ako 10 rokov chránime váš majetok.

Naše služby:

 • montáž a servis zabezpečovacích systémov (rodinné domy, byty, menšie aj väčšie firmy, firemné areály),
 • montáž a servis kamerových systémov (rodinné domy, byty, menšie aj väčšie firmy, firemné areály),
 • diaľkové monitorovanie prostredníctvom pultu centralizovanej ochrany (rodinné domy, byty, menšie aj väčšie firmy, firemné areály).

Spoločnosť PROFI SECURITY, s.r.o. vznikla v zmysle zákona o súkromnej bezpečnosti (473/2005 Z.z.) a na základe pridelených licencií vykonáva bezpečnostné služby na území celého Slovenska.

Disponujeme potrebným personálnym, organizačným, materiálnym a technickým zázemím, potrebným pre poskytovanie profesionálnych služieb fyzickej a technickej ochrany.

Našim cieľom je zabezpečiť maximálnu ochranu a bezpečnosť svojich klientov pri minimalizácií nákladov a možných rizík.

Naši zamestnanci sú držiteľmi preukazu odbornej spôsobilosti a pravidelne sa zúčastňujú školení zameraných na zvyšovanie ich praktických i teoretických vedomostí.

Prečo my ? 

 • 1
  Všetky služby na jednom mieste ( elektronický zabezpečovací systém namontujeme, pripojíme na Pult centralizovanej ochrany, uskutočníme výjazd a zabezpečíme servis zariadenia).
 • 2
  Dlhoročné skúsenosti v obore.
 • 3
  Profesionálny prístup.
 • 4
  Pro zákaznícka orientácia.
 • 5
  24 hodinová dosiahnuteľnosť.
 • 6
  Spoľahliví zamestnanci.
 • 7
  Najmodernejšie technické vybavenie.

V prípade záujmu o naše služby alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať >>>

Kontaktný formulár : 

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa, telefónne číslo) sú u nás v bezpečí. PROFI SECURITY s.r.o. ich bude, na základe vášho súhlasu, spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačidla "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre kontaktovanie, zaslanie cenovej ponuky alebo odpoveď na vašu otázku. 

Prečítajte si - posledné články na blogu : 

 

Novinka: Kamery Jablotron

Spoločnosť Jablotron, výrobca profesionálnych zabezpečovacích systémov, predstavuje nové kamery prepojiteľné s vašim alarmom. Nové kamery rozširujú a…

celý článok

Základné prvky zabezpečovacieho systému

Uvažujete nad zabezpečovacím systémom? Pripravili sme pre vás prehľad základných prvkov, ktoré obsahuje každý zabezpečovací systém. Naša…

celý článok

Využívajte výhody bezpečnostnej SIM karty

Bezpečnostná SIM karta od spoločnosti Jablotron odstraňuje najčastejšie riziká komunikácie a kombinuje množstvo špeciálnych výhod. Použiteľná je…

celý článok

Kde nás nájdete : 

PROFI SECURITY s.r.o.

Drevárska 23, 90201 Pezinok

Sledujte nás :