Licencia strážnej služby : 

Referencie 

HYCA s.r.o.

PERI spol s.r.o.

Pongratz s.r..o.

Klenotníctva H+H

DIGI Slovakia s.r.o.

Naše zásahové jednotky:

Ponúkame komplexné riešenia v montáži zabezpečovacích systémov. Viac info >>>

Pripojenie na PCO - Pult centralizovanej ochrany

Pult centralizovanej ochrany je špecializované pracovisko s nepretržitou 24 hodinovou prevádzkou , ktoré prijíma a vyhodnocuje poplachy z elektronických zabezpečovacích systémov - alarmov.

Ponúkame pripojenie akéhokoľvek zabezpečovacieho systému - alarmu, či už ide o byt, rodinný dom, väčšiu alebo menšiu firmu.

Pripojením na objektu na Pult centralizovanej ochrany je možné úplne alebo čiastočne nahradiť fyzickú ochranu. Návratnosť investícií do nevyhnutného technického zabezpečenia je do niekoľkých mesiacov.

Chcem vedieť viac Kontakt >>>

Ako to funguje ? 

 • V prípade narušenia objektu vyšle ústredňa alarmu signál na pult centralizovanej ochrany.
 • Operačný pracovník poplach vyhodnotí, kontaktuje zákazníka alebo vyšle zásahovú jednotku. Zákazník si môže vybrať či bude o poplachu informovaný pred vyslaním zásahovej jednotky alebo až keď zásahová jednotka objekt skontroluje. Vďaka tomu, máte presný prehľad o počte výjazdov a rovnako môže výjazd kedykoľvek odvolať.
 • V prípade falošného poplachu, spôsobeného zákazníkom alebo jeho rodinným príslušníkom, či kolegom v práci je možné výjazd odvolať telefonicky. Na komunikáciu s operačným strediskom slúži každému zákazníkovi, ním vybrané heslo, takže sa nemôže stať, že by výjazdovú jednotku odvolal prípadný páchateľ.
 • V prípade výjazdu zásahová jednotka objekt skontroluje a operačný pracovník výsledok kontroli oznámi zákaznikovi. Ďaľší postup už záleží od konkrétnej situácie.

Výhody ? 

 • 1
  24 hodinové monitorovanie objektu.
 • 2
  Ozbrojené zásahové jednotky vyškolené na stretnutie s páchateľom.
 • 3
  Po pripojení na Pult centralizovanej ochrany pokojný spánok a kľudná dovolenka zaručená.

Prečo my ? 

 • Sme jediný Pult centralizovanej ochrany v Pezinku.
 • Všetky služby na jednom mieste (elektronický zabezpečovací systém namontujeme, pripojíme na Pult centralizovanej ochrany, uskutočníme výjazd a zabezpečíme servis zariadenia).
 • Výhodné ceny (cena závisí od veľkosti objektu).
 • Ústretovosť, spoľahlivosť a diskrétnosť zaručená.
 • Vaše problémy riešime ako svoje vlastné 24 hodín denne.

Máte záujem ochrániť svoju rodinu a majetok? Neváhajte nás kontaktovať >>>

Napíšte nám a my sa vám ozveme. 

Kontaktný formulár : 

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa, telefónne číslo) sú u nás v bezpečí. PROFI SECURITY s.r.o. ich bude, na základe vášho súhlasu, spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačidla "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre kontaktovanie, zaslanie cenovej ponuky alebo odpoveď na vašu otázku. 

Prečítajte si posledné články na blogu : 

Novinka: Kamery Jablotron

Spoločnosť Jablotron, výrobca profesionálnych zabezpečovacích systémov, predstavuje nové kamery prepojiteľné s vašim alarmom. Nové kamery rozširujú a…

celý článok

Základné prvky zabezpečovacieho systému

Uvažujete nad zabezpečovacím systémom? Pripravili sme pre vás prehľad základných prvkov, ktoré obsahuje každý zabezpečovací systém. Naša…

celý článok

Využívajte výhody bezpečnostnej SIM karty

Bezpečnostná SIM karta od spoločnosti Jablotron odstraňuje najčastejšie riziká komunikácie a kombinuje množstvo špeciálnych výhod. Použiteľná je…

celý článok

Kde nás nájdete : 

PROFI SECURITY s.r.o.

Drevárska 23, 90201 Pezinok

Sledujte nás :