Licencia strážnej služby : 

Referencie 

PALMA a.s

BETA - CAR s.r.o.

Pezinské tehelne - Paneláreň a.s.

HYDROTECH, a.s.

BASCO SK, s.r.o.

Naše zásahové jednotky :

Strážna služba

Strážnu službu poskytujeme na základe pridelenej licencie SBS. Máme dlhoročné skúsenosti s fyzickým strážením rôznych tipov objektov, pre právnické aj súkromné osoby. 

Poskytujeme možnosť kombinácie fyzického stráženia, technického zabezpečenia a pripojenia objektu na Pult alebo Video Pult centralizovanej ochrany. Po obhliadke objektu vám navrhneme to najlepšie riešenie ochrany vášho majetku. Kontakt >>>

Poskytujeme : 

  • Stráženie skladových priestorov, hál a stavieb.
  • Stráženie kancelárskych priestorov.
  • Vykonávanie informačnej služby.
  • Stráženie súkromných priestorov (rodinné domy, byty, stavby..).
  • Stráženie kultúrnych a športových podujatí.

Pri strážnej službe, ako jedna z málo spoločností na trhu, využívame systém na kontrolu obchôdzkovej činnosti zn. ActiveGuard. Systém umožňuje cez GSM prenášať informácie o vykonávaných obchôdzkach zo stráženého objektu do monitorovacieho centra v reálnom čase. V praxi to znamená, že pracovník dispečingu môže okamžite vyhodnocovať výkon strážnej služby. Vy ako klient máte istotu, že sa aktívne stráži váš objekt a my máme istotu že naši zamestnanci v pravidelných intervaloch vykonávajú kontrolné obchôdzky.

Ďalšou výhodou je, že v prípade problémov zariadenie poslúži pre bezpečnostného pracovníka aj ako tzv.“tiesňové tlačidlo“ pre spojenie s pracovníkom dispečingu a privolanie pomoci. Pracovník dispečingu, ktorý je k dispozícií 24 hod denne, posiela v prípade potreby ku chránenému objektu výjazdovú jednotku alebo políciu.

V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať >>>

Chcete cenovú ponuku? Napíšte nám a my sa vám ozveme. 

 

Kontaktný formulár : 

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa, telefónne číslo) sú u nás v bezpečí. PROFI SECURITY s.r.o. ich bude, na základe vášho súhlasu, spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Stisnutím tlačidla "Odoslať" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre kontaktovanie, zaslanie cenovej ponuky alebo odpoveď na vašu otázku. 

Kde nás nájdete : 

PROFI SECURITY s.r.o.

Drevárska 23, 90201 Pezinok

Sledujte nás :